Depozitele noastre

Otopeni - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Ion Creanga nr. 10 cp. 075100, Otopeni Ilfov
021.317.02.00 / 0752.028.640
office@stift.ro

Focsani - Showroom si depozit | Program: L-V 08.00 - 17.00
Calea Munteniei nr. 10 cp. 620172, Focsani Vrancea
0740.315.625
focsani@stift.ro

Vaslui - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Stefan cel Mare nr. 11 cp. 730178, Vaslui Vaslui
0740.315.634
vaslui@stift.ro

Arad - Showroom si depozit | Program: L-V 08.00 - 17.00
Timisorii nr. 212/2 cp. 310229, Arad Arad
0752.169.590
arad@stift.ro

Bacau - Showroom si depozit | Program: L-V 08.00 - 17.00
Strada Narciselor, nr. 26, Bacau Bacau
0740.162.206
bacau@stift.ro

Buzau - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 16.30
DN 2, E 85 nr. 179 cp. 127206, Spataru Buzau
0762.898.640 / 0756.155.263
office@stift.ro

Sibiu - Showroom si depozit | Program: L-V 08.00 - 17.00
Henri Coanda (vis-a-vis de fabrica de paine TransAgape) nr. 12 cp. 550234, , Sibiu Sibiu
0752.083.525
sibiu@stift.ro

Suceava - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Drum European E85, in incinta service auto Danadi, vizavi de hotel Aldi nr. cp. 725300, , Gura Humorului Suceava
0752.168.380
suceava@stift.ro

CHISINAU - showroom si depozit
Mesterul Manole nr. 9/2 cp. 2044, ,
022476396 / +373-69575533
stiftelementi@yahoo.com

Constanta - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Papadopol (Nationalizarii ) nr. 14D cp. 900095, , Constanta Constanta
0756.155.270
constanta@stift.ro

Brasov - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Calea Feldioarei, nr. 32, Brasov Brasov
0740.198.465
brasov@stift.ro

Iasi - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Calea Chisinaului, nr. 132, Iasi Iasi
0744.620.296
iasi@stift.ro

Craiova - Showroom si depozit | Program: L-V 08.30 - 17.30
Soseaua de Centura, T66, Bariera Valcii, Craiova Dolj
0756.155.277
craiova@stift.ro

Cluj - Showroom si depozit
B-ul Muncii, nr. 4-6, depozit nr. 12, Cluj Napoca Cluj
0724.604.236 / 0747.127.292
office@ornamentefierforjat.ro