Magazinele noastre

Otopeni - Showroom si depozit Program de lucru: L-V
Ion Creanga nr. 10 cp. 075100, , Otopeni Ilfov
021.317.02.00 / 0752.028.640
office@stift.ro

Focsani - Showroom si depozit
Calea Munteniei nr. 10 cp. 620172, , Focsani Vrancea
/ 0740.315.625
focsani@stift.ro

Vaslui -Showroom si depozit
Stefan cel Mare nr. 11 cp. 730178, , Vaslui Vaslui
0740.315.634 / 0740.315.634
vaslui@stift.ro

Arad - Showroom si depozit
Timisorii nr. 212/2 cp. 310229, , Arad Arad
0752.169.590 / 0752.169.590
arad@stift.ro

Bacau Showroom-depozit vizavi de standurile Romalina
Calea Republicii nr. 210 cp. 600312, , Bacau Bacau
0744.620.296 / 0740..162.206
bacau@stift.ro

Buzau - Showroom si depozit
DN 2, E 85 nr. 179 cp. 127206, , Spataru Buzau
0762.898.640 / 0756.155.263
office@stift.ro

Sibiu - Showroom si depozit
Henri Coanda (vis-a-vis de fabrica de paine TransAgape) nr. 12 cp. 550234, , Sibiu Sibiu
0752.083.525 / 0752.083.525
sibiu@stift.ro

Suceava - Showroom si depozit
Drum European E85, in incinta service auto Danadi, vizavi de hotel Aldi nr. cp. 725300, , Gura Humorului Suceava
0751.268.380 / 0752168.380
suceava@stift.ro

CHISINAU - showroom si depozit
Mesterul Manole nr. 9/2 cp. 2044, ,
022476396 / +373-69575533
stiftelementi@yahoo.com

Constanta Showroom si depozit
Papadopol (Nationalizarii ) nr. 14D cp. 900095, , Constanta Constanta
0756.155.270 / 0756.155.270
constanta@stift.ro