Stift Lux Design

Ne gasesti rapid la

  • 021.317.02.00

Formular de contact

Pentru orice întrebări, sugestii sau nelămuriri, vă rugăm să ne contactați, folosind formularul de contact de mai jos sau coordonatele de contact alăturate.

Sediu central: Ion Creanga 10 , cod postal 075100, Otopeni Ilfov
Telefon: 0752.028.640
021.317.02.00
Fax: 021.317.02.01
Email: office@stift.ro

Puncte de lucru

Otopeni - Showroom si depozit Program de lucru: L-V Ion Creanga nr. 10, cp. 075100, Ilfov, Otopeni
Telefon / Fax: 0752.028.640 / 021.317.02.00 / 021.317.02.01
Email: office@stift.ro
Focsani - Showroom si depozit Calea Munteniei nr. 10, cp. 620172, Vrancea, Focsani
Telefon / Fax: 0740.315.625 / / 0740.315.625
Email: focsani@stift.ro
Vaslui -Showroom si depozit Stefan cel Mare nr. 11, cp. 730178, Vaslui, Vaslui
Telefon / Fax: 0740.315.634 / 0740.315.634 /
Email: vaslui@stift.ro
Arad - Showroom si depozit Timisorii nr. 212/2, cp. 310229, Arad, Arad
Telefon / Fax: 0752.169.590 / 0752.169.590 /
Email: arad@stift.ro
Bacau Showroom-depozit vizavi de standurile Romalina Calea Republicii nr. 210, cp. 600312, Bacau, Bacau
Telefon / Fax: 0740..162.206 / 0744.620.296 /
Email: bacau@stift.ro
Buzau - Showroom si depozit DN 2, E 85 nr. 179, cp. 127206, Buzau, Spataru
Telefon / Fax: 0756.155.263 / 0762.898.640 /
Email: office@stift.ro
Afumati Showroom si depozit Sos.Bucuresti-Urziceni nr. 52 cam 10 si 3, cp. 77010, Ilfov, Afumati
Telefon / Fax: 0756.155.260 / 0756.155.260 /
Email: afumati@stift.ro
Sibiu - Showroom si depozit Henri Coanda (vis-a-vis de fabrica de paine TransAgape) nr. 12, cp. 550234, Sibiu, Sibiu
Telefon / Fax: 0752.083.525 / 0752.083.525 /
Email: sibiu@stift.ro
Suceava - Showroom si depozit Drum European E85, in incinta service auto Danadi, vizavi de hotel Aldi nr. , cp. 725300, Suceava, Gura Humorului
Telefon / Fax: 0752168.380 / 0751.268.380 /
Email: suceava@stift.ro
CHISINAU - showroom si depozit Mesterul Manole nr. 9/2, cp. 2044, Republica Moldova, Republica Moldova
Telefon / Fax: +373-69575533 / 022476396 / +373-22476396
Email: stiftelementi@yahoo.com
Constanta Showroom si depozit Papadopol (Nationalizarii ) nr. 14D, cp. 900095, Constanta, Constanta
Telefon / Fax: 0756.155.270 / 0756.155.270 / 0756.155.270
Email: constanta@stift.ro

Date fiscale:

Stift Lux Design SRL Bucuresti, Str. Elena Caragiani nr 21E
CUI: RO9406690
Reg. Com.: J40/3229/1997
Cont: RO13RZBR0000060003228707
deschis la Raiffeisen Bank agenția Piata Romana – București